top of page

У що ми віримо? 

У 1 Посланні до коринтян 15:1-4 написано: «Звіщаю вам, брати, Добру Звістку, яку я вам сповістив, і яку ви прийняли, в якій стоїте, якою спасаєтеся, коли дотримуєте слово таким, яким я вам його сповістив; якщо ж ні, – ви повірили надаремно. Найперше я вам передав те, що й прийняв, що Христос, згідно з Писанням, помер за наші гріхи, і Він був похований, і третього дня воскрес, згідно з Писанням». 

По суті, в цьому і полягає християнство. Християнство унікальне, порівняно з іншими релігіями, тому що більше зорієнтоване на стосунки, ніж на релігійні обряди. Замість дотримання списку дозволів і заборон, ціль християнства – в налагодженні тісного зв’язку з Богом Отцем. Ці стосунки можливі завдяки роботі Ісуса Христа і служінню Святого Духа в житті християнина.

Християни вірять, що Біблія – натхненне, непогрішиме Боже Слово, і що її вчення є найвищим авторитетом (2 Тимофія 3:16; 2 Петра 1:20-21). Християни вірять в одного Бога, що існує в трьох іпостасях: Отець, Син (Ісус Христос) і Святий Дух.

Християни вірять, що людство було особливим чином створене для спілкування з Богом, але гріх розділяє всіх людей із Богом (Римлян 5:12; 3:23). Християнство навчає, що Ісус Христос перебував на цій землі у повній мірі як Бог і в повній мірі як людина (Филип’ян 2:6-11), і що Він помер на хресті. Християни вірять, що після хресної смерті Христос був похований і воскрес, і тепер перебуває по правиці Отця, постійно здійснюючи заступницьке служіння за вірних (Євреїв 7:25). Християни проголошують, що смерті Ісуса на хресті було достатньо, щоби повністю заплатити ціну гріха всього людства, і що вона відновлює розірваний зв’язок між Богом та людиною (Євреїв 9:11-14; 10:10; Римлян 6:23; 5:8).

bottom of page