ПРИЧИНИ ЕМІГРАЦІЇ УКРАЇНЦІВ ДО ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ 

Вже з початку ХХ століття українці починають масово виїжджати в еміграцію, в основному - в північну Америку. Їхали переважно ті українці, що жили під владою Австро-Угорської імперії, менше їхали українці з-під влади імперії Російської. Що були за причини, котрі змушували їх їхати в США та Канаду в пошуках кращої долі? Це в першу чергу причини економічні - бажання заробити побільше грошей, щоб допомогти своїй сім'ї, близьким, родичам. Як правило, їхали з думкою заробити й повернутись додому, але дуже часто ставалося так, що виїхавши цілими сім'ями та влаштувавшись на роботу, українці залишалися жити на новому континенті.


У 1880 - 1914 роках тільки в США виїхали приблизно 150 тис. українців (до речі, якщо звернутись до архівних матеріалів й передивитися еміграційні листки, що їх заповнювали українці при перетині американського кордону на о. Елліс, то можна побачити в графі національність дивне слово «ruthen» «русин» - саме так ідентифікували себе українці в цю історичну епоху. 


Цілком логічно, що на новому місці вони намагалися оселитися неподалік один від одного, таким чином утворюючи цілі українські поселення. А оскільки переважно всі вони були віруючими людьми, постала проблема організації церковного життя. 

НАША  МIСIЯ 

Місія вести людей до спасіння, і  до Царства Божого, забезпечити молитовне середовище на славу Божу для українців та інших православних віруючих, послуговуючи в усіх їхніх духовних потребах.

AДРЕСА

2238-50 West Cortez Street 

Chicago, Illinois 60622

тел: (773) 278-2827

StVolodymyrChicago.com

ПІДПИШІТЬСЯ НА ЕМАІL РОЗCИЛКУ
  • Facebook Social Icon
Слідкуйте за нами на Facebook

© 2018 by St.Volodymyr Ukrainian Orthodox Cathedral, Chicago.  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now