top of page

Cпасіння

Для отримання спасіння людина має просто цілковито повірити в подвиг Ісуса на хресті. Якщо хтось повірить, що Христос помер замість нього і заплатив ціну його власних гріхів, а потім воскрес, то ця людина спасенна. Ніхто не може самостійно заслужити спасіння. Ніхто не може бути «достатньо добрим», щоб задовольнити Бога, так як усі ми – грішники (Ісаї 64:6-7; 53:6). Більше того, нічого більше й не потрібно робити, адже Христос зробив усю роботу! Помираючи на хресті, Він сказав: «Звершилося!» (Івана 19:30).

Як нічого не можна зробити, щоб заслужити спасіння, так само нічого не можна зробити тому, хто повірив у подвиг Ісуса на хресті, щоб утратити спасіння. Пам’ятайте – робота була здійснена Христом!

У спасінні нічого не залежить від людини, яка отримує його! В Євангелії від Івана 10:27-29 стверджується: «Мої вівці слухаються Мого голосу, і Я знаю їх, і вони йдуть за Мною, і Я даю їм вічне життя, і вони не загинуть повік, і ніхто не забере їх з Моїх рук. Мій Отець, Який дав їх Мені, є більший від усіх, і ніхто не може забрати їх з руки Мого Отця».

Дехто може вирішити: «Чудово! Раз я спасенний, то можу робити все, що завгодно, і ніколи не втрачу свого спасіння!» Це не так, оскільки спасіння – не свобода робити все, що завгодно. Спасіння – це звільнення від необхідності служити старій гріховній природі і це можливість мати близькі стосунки з Богом. Поки віруючі житимуть на цій землі у своїх грішних тілах, вони постійно боротимуться зі спокусами. Гріх перешкоджає стосункам, які Бог бажає мати з людиною, і якщо вона повернеться до гріха, то не зможе підтримувати належний зв’язок із Богом. Тим не менше, християни можуть здобути перемогу в боротьбі з гріхом, вивчаючи та застосовуючи в житті Боже Слово (Біблію), а також піддаючись впливу та керівництву Святого Духа у щоденних обставинах. 

Таким чином, тоді як інші релігійні системи вимагають від людини робити, чи не робити певних речей, християнство полягає в налагодженні стосунків з Богом. Християнство – це віра в те, що Христос помер на хресті, щоб заплатити за наш гріх, і на третій день воскрес. Ваш борг було погашено і ви можете стати другом Бога. Ви можете здобути перемогу над вашою гріховною природою і жити в спілкуванні з Богом та послуху Йому. Це справжнє біблійне християнство. 

bottom of page